Musíme si pomáhat

Dnešní představení v Divadle F. X. Šaldy si naši osmáci a deváťáci hezky užili. Příběh, který známe i z filmové předlohy byl hezky převeden na divadelní prkna a děkujeme za příjemný kulturní zážitek.