12. 5. děti z 2. A navštívily libereckou galerii. Na programu s názvem Labyrintem lázní se seznámily s historií budovy
12. 5. děti z 2. A navštívily libereckou galerii. Na programu s názvem Labyrintem lázní se seznámily s historií budovy
Dívky z 1.,2. a 3. tříd strávily dopoledne na fotbalovém stadionu Slovan Liberec. Součástí turnaje byla prohlídka zázemí, dovednostní stanoviště
Odpoledne v kroužku se neslo ve sladké náladě. Děvčata si připravila barevné ovocné špízy plné jahod, banánů a dalších dobrot
Dnešní představení v Divadle F. X. Šaldy si naši osmáci a deváťáci hezky užili. Příběh, který známe i z filmové
Ve středu 27. května proběhne poslední setkání našich předškoláčků. Vzhledem k hezkému počasí se tato hodina bude konat ve venkovní učebně